ČSFD

#Kampaně #Weby a aplikace #Obsah a kreativita #Sociální sítě a Ambasadoři

Filmová platforma, na kterou se denně obrací fanoušci filmu, aby se podělili o svůj názor, zjistili nové informace nebo si vedli svůj filmový deník by rozhodně měla mít svoje místo i na sociálních sítích. Denní komunikace, tipy pro fanoušky největšího filmového portálu v Čechách a na Slovensku.

Footshop x Adidas

#Kampaně #Weby a aplikace #Obsah a kreativita #Sociální sítě a ambasadoři #Branding a značka #E-commerce

V době, kdy se móda mění každých pár měsíců, se tenisky Adidas Superstar mohou v klidu nazývat nesmrtelnou ikonou. Proto si výročí 50 let od dobu vzniku tohoto modelu zasloužilo oslavu ve velkém stylu a my jsme byli nachystaní i s balónky a konfetami.

Eurojet services

#Weby a aplikace #Obsah a kreativita

Euro Jet Services je předním poskytovatelem "ground support" na východním trhu s rozsáhlou působností po celém světě. Realizovali jsme pro ně kompletní prezentační web, včetně fotografií jejich sídla v Praze. Web reflektuje pestrou klientelu z různých zemí a kladl důraz na transparentnost a dostupnost služeb. Zahrnuje mapu s kontaktními místy, na kterých je společnost schopna poskytovat své služby.

Divr

#Weby a aplikace

S radostí jsme vytvořili webovou prezentaci pro pražské studio zaměřené na vývoj her ve virtuální realitě. Snažili jsme se zachytit atmosféru a potenciál arény s virtuální realitou prostřednictvím vizuálně poutavého designu a přehledného rozvržení stránky.

Česká spořitelna

#Kampaně #Obsah a Kreativita #Sociální sítě a Ambasadoři

Odstartování Instagramu České spořitelny znamenalo focení poboček napříč republikou a vytvoření tak jednotného jazyka pro tuto specifickou sociální síť. Glosování míst, která jsou pro člověka v jeho bydlišti natolik běžná a přesto mohou skrývat zajímavosti či střípky historie. Banka s největší sítí poboček v Čechách tak začala vyprávět jejich příběhy.

Tvorba digitálního obsahu - fotografií, animací, reportů ze sportovních a hudebních událostí ve spolupráci s Českou spořitelnou, bankou s nejdelší tradicí na českém trhu.

Canna Care

#Kampaně #Obsah a kreativita #Sociální sítě a Ambasadoři #branding a značka #E-commerce

CannaCare je značka se skvělým pozadím a záměrem - pomáhat lidem díky přírodním produktům s obsahem kanabinoidů. Proto jsme se soustředili na to, aby její komunikace byla stejně dobrá jako její hodnoty. Skvělé bylo, že jsme začínali na čistém plátně, protože společnost CannaCare doposud neměla stanovený branding. Navrhnuli jsme vše od základů, od vzhledu obalů až po kompletní vizuální identitu, včetně loga.

Future Cycling

#Weby a aplikace #Obsah a kreativita #Branding a značka #E-commerce

Bylo pro nás ctí pracovat pro profesionální tým Future Cycling, kterému jsme mohli vytvořit celou vizuální identitu spolu s webovou prezentací. Celí nedočkaví jsme se těšili, až uvidíme hotové dresy v akci. Měli jsme z nich velkou radost, protože vypadají prostě skvěle a nejlépe na stupních vítězů, na kterých se tým světového šampióna Kristiána Hynka pravidelně umisťuje!

Gastronomie

#Kampaně #Weby a aplikace #Obsah a kreativita #Sociální sítě a Ambasadoři #Branding a značka

Pro restaurace a bistra pracujeme rádi. Jídlo zkrátka milujeme! Za sebou máme řadu realizací webových prezentací a rebrandingů, správy sociálního marketingu, fotoshootingů a brandingu. Nerozlišujeme, jestli jste malí, či velcí, fancy, nebo lidoví. Důležité je, že svou práci děláte s láskou. My rádi pomůžeme každému, jelikož si tohoto řemesla velmi vážíme!

Škoda Auto DigiLab

#Weby a aplikace #Obsah a kreativa #Branding a značka

Vytvořili jsme webovou prezentaci a kreativní obsah ke spuštění digitálního projektu Škoda Auto DigiLab. Cílem této automobilové divize je hledat inovativní řešení pro efektivní, ekologickou a ekonomicky úspornou mobilitu ve společnosti. Realizace celého webu byla stanovena v šibeničním termínu, během kterého jsme na projektu pracovali dnem i nocí.

Shoptet Premium Partner

#Kampaně #Obsah a kreativita #Sociální sítě a Ambasadoři #E-commerce

Jsme tým specializující se na výstavbu digitálních obchodů na platformě Shoptet. Za poslední rok jsme úspěšně spustili několik e-shopů a vyvinuli systémové doplňky pro klienty zaměřené na velkoobchod i koncové zákazníky. Jsme také součástí výběru týmu "Shoptet Premium Partner" a nabízíme komplexní realizaci obchodů na míru včetně implementace externích systémů. Spolupracujeme také na vývoji modulů pro Shoptet Market.

Lustr festival

#Sociální sítě a Ambasadoři #Kampaně #Obsah a kreativa

Ani největší festival ilustrace ve střední Evropě se neobejde bez propagace. Pro nás byla čest a zároveň radost se na tak živém a barevném projektu podílet. Naše práce začala u praktických úkolů a skončila až po přidání posledního instagramového storíčka z místa konání.

Tichá linka

#Weby a aplikace

Pomocí webové prezentace a aplikace jsme pomohli handicapovaným lidem komunikovat bez omezení. Umožňujeme volání a psaní tlumočníkům, plánování směn a správu klientů.

Cannapet

#Obsah a kreativa #Branding a značka

Pejskaři si zaslouží nejen zdravého čtyřnohého přítele, ale i moderní a funkční web, na kterém mu vyberou kvalitní doplňky stravy. V tomto případě jsme vzhledem k cílové skupině a povaze produktů vsadili na hravý design a přehledné prostředí pro rychlý nákup. Kvalitní popis produktů ujistí zákazníka o bezproblémovém nákupu v tomto citlivém segmentu.

AlexanderLumen

#Weby a aplikace

Objevujeme a nabízíme zákoutí českého moderního umění v oblasti malby, skla a performance.

Doplněk Twisto Pay

#Weby a aplikace

Pro společnost Twisto jsme připravili doplněk na míru pro snadné platby v Shoptet e-shopech.

drogeo.cz

#E-commerce #Weby a aplikace

Pro největší online drogerii Drogeo připravujeme robustní e-shop s řadou nových doplňků, propojení a funkcí pro systém zákaznických výhod.

kofolashop.cz

#Kampaně #Obsah a Kreativa #Sociální sítě a Ambasadoři #Branding a značka #E-commerce

Pro společnost Kofola jsme připravili design, obsah i vývoj e-shopu s merchandisem, který cílí na český a slovenský trh. Aby se produkty lokálních výrobců dobře prodávaly, zajistili jsme také kompletní fotokampaň.

Handsave.cz

#Weby a aplikace

Někteří klienti se spíše než na širokou veřejnost zaměřují na své stálé byznysové partnery, kterým rádi dopřejí pohodlný nákup produktů. V tomto případě byla příprava moderního designu a funkčního kódu obohacena výzvou v podobě rozčlenění tisíců produktů mezi B2B a B2C prostředí a jejich následné napojení na externí systémy.

Marieli.cz

#E-commerce

Život jako v peřince, se stejnout lehkostí jsme přistupovali k realizaci eshopu. Vzdušný web doplněný o specifické filtrace produktů. Důležitá byla rychlá realizace při vánoční sezóně a nutnost možnosti operativních zásahů a úprav ze strany klienta. My jsme tak potřeba k zásadnějším posunům webu, které nás čekají.

TheMiners.eu

#E-commerce

Pro kavárenský řetězec The Miners jsme vytvořili minimalistický web, na kterém prezentují svoji společnost a prodávají kávové zrno či příslušenství pro přípravu. Kromě obvyklého webdesignu a kódování jsme v tomto případě zajistili rovněž převod dat z předchozího webového řešení a vytvoření prostředí pro velkoobchodní zákazníky.

Investujte s námi do chytrých lidí, značek, e-commerce, zdraví nebo technologií.

Kromě poskytování služeb, nabité zkušenosti investujeme do společností. Hledáme především unikátní, podnikavé lidi. Pečlivě hodnotíme potenciál díky aplikaci našich zkušeností.
Přehled investiс

Nodo Group SE
Kontakty

Společným cílem je načerpat oblast vašeho zájmu a potřeb, a shodnout se jak vám můžeme pomoci
Nodo Group SEMilady Horákové 386/63
170 00 Praha 7-Holešovice

Detaily společnosti

Nodo Group SE
VAT 175 56 759
Americká 362/11 - Vinohrady
Praha PSČ 120 00

Kancelář:
Milady Horákové 386/63
170 00 Praha 7-Holešovice
Po-Pá: 10:00 - 15:00
Obchodní podmínky