ČSFD

#Campaigns #Websites & Apps #Content & Creativity #Social Networks and Ambassadors

A film platform that film fans turn to daily to share their opinion, find out new information or keep their film diary should definitely have its place on social networks as well. Daily communication, tips for fans of the largest film portal in the Czech Republic and Slovakia.

Marieli.cz

#E-commerce

Život jako v peřince, se stejnout lehkostí jsme přistupovali k realizaci eshopu. Vzdušný web doplněný o specifické filtrace produktů. Důležitá byla rychlá realizace při vánoční sezóně a nutnost možnosti operativních zásahů a úprav ze strany klienta. My jsme tak potřeba k zásadnějším posunům webu, které nás čekají.

TheMiners.eu

#E-commerce

Pro kavárenský řetězec The Miners jsme vytvořili minimalistický web, na kterém prezentují svoji společnost a prodávají kávové zrno či příslušenství pro přípravu. Kromě obvyklého webdesignu a kódování jsme v tomto případě zajistili rovněž převod dat z předchozího webového řešení a vytvoření prostředí pro velkoobchodní zákazníky.

Investujte s námi do chytrých lidí, značek, e-commerce, zdraví nebo technologií.

Kromě poskytování služeb, nabité zkušenosti investujeme do společností. Hledáme především unikátní, podnikavé lidi. Pečlivě hodnotíme potenciál díky aplikaci našich zkušeností.
Přehled investiс

Nodo Group SE
Kontakty

Společným cílem je načerpat oblast vašeho zájmu a potřeb, a shodnout se jak vám můžeme pomoci
Nodo Group SEMaltézské nám.15
Praha 1, CZE

Detaily společnosti

Nodo Group SE
VAT 175 56 759
Americká 362/11 - Vinohrady
Praha PSČ 120 00

Kancelář:
Milady Horákové 386/63
170 00 Praha 7-Holešovice
Po-Pá: 10:00 - 15:00
Obchodní podmínky